Dzień Języków Obcych

Z okazji Dnia Języków Obcych w dniu 26 września w naszej szkole odbyły się: Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych oraz pokaz talentów „Talent Show”. W konkursie wiedzy młodzież miała okazję sprawdzić swoje wiadomości w następujących kategoriach: sławni ludzie, znane miejsca, symbole narodowe, utwory muzyczne oraz przysłowia angielskie. 

 

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

I miejsce - klasa 7b, II miejsce -klasa 6a, III miejsce -klasa 6b.

W pokazie talentów uczestniczyli uczniowie z klas 1-7 SP. Oceniani byli w kategoriach umiejętności językowych oraz umiejętności tanecznych. Najlepszymi „mówcami” anglojęzycznymi okazali się: Maciej Zigler z kl 1a – I miejsce, Bartosz Wolny z kl 7b – II miejsce, Zosia Witt z kl 3b – III miejsce. 

W kategorii taniec bezkonkurencyjni okazali się i zdobyli I miejsce Emilia Baron i Jakub Gawroński z kl 4a, II miejsce wywalczyła Oliwia Bąk z kl 3b, natomiast III miejsce zdobyła Natalia Faryan z kl 1a.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.