Szkolny Rajd Górski klas 1-3 🗻

Dnia 29 września br. uczniowie klas 1-3 wyruszyli na niezapomnianą wycieczkę rekreacyjno-wypoczynkową do Beskidu Śląskiego. Celem podróży było schronisko na Dębowcu. Pogoda była wyjątkowo sprzyjająca do zabaw na placu zabaw, pieczenia kiełbasek oraz eksplorowania tajemnic lasu.

Uczniowie klasy 1a nie tylko bawili się doskonale, ale również aktywnie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych. Wykorzstując aplikację Plantnet, rozpoznawali gatunki drzew i roślin, zdobywając nową wiedzę o przyrodzie Beskidu Śląskiego. Ponadto, poszukiwanie bohaterów legend, takich jak Busgosu i złego czarnoksiężnika - bohaterów legend, których poznali w ramach projektu eTwinning, pozwoliło uczniom na zanurzenie się w fascynujący świat mitó i legend, co może być inspirującym doświadczeniem.
Ta wycieczka była doskonąłą okazją do integracji i relaksu. 

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.