#OdblaskowaSzkoła 🚗🚸🚴🏻

W ramach realizacji projektu "Odblaskowa Szkoła" uczniowie naszej szkoły brali udział w kilku działaniach mających na celu propagowanie wiedzy na tema Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. 27 października rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny, którego celem było rozpowszechnianie wiedzy o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze i konieczności noszenia odblasków. Nie zabrakło również mistrzów w znajomości przepisów ruchu drogowego, którzy zgłosili się do szkolnego konkursu wiedzy w ramach powyższego projektu. Ponadto uczniowie klas 4-7 wykonali własnoręcznie odblaski, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo uczniów klas młodszych. Każde dziecko w naszej szkole posiada swój własny odblask. 

Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo!

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.