Szkoła do Hymnu

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu 10 listopada 2023 roku, o godzinie 11:00, nasza szkoła brała udział w udziału w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”, polegającej na wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego. To wyjątkowe wydarzenie było owocem zaangażowania uczniów, nauczycieli oraz rodziców z Szkoły Podstawowej nr 35, Miejskiego Przedszkola nr 15, 76 i 89 w Katowicach.

Chcieliśmy podkreślić, że wspólnie wykonany hymn był wyrazem naszego patriotyzmu, jedności i szacunku dla symboli narodowych. Ta chwila, kiedyśmy wszyscy razem odśpiewali hymn, była dla nas niezwykle wzruszająca i pełna dumy.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to wydarzenie, przyczyniając się do stworzenia atmosfery pełnej wspólnoty i patriotyzmu. Jest to dowód na to, że razem możemy tworzyć piękne chwile, kształtować wartości oraz wzmacniać więzi społeczne.

#SzkołaDoHymnu

 

 

 

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.