"Do Hymnu"
"Do Hymnu" to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych. Wzięliśmy udział w tym wydarzeniu. Wszyscy uczniowie przygotowywani przez panią Esterę Sosnę w pięknym stylu wykonali Mazurka Dąbrowskiego, Rotę oraz Hymn Szarych Szeregów. Słuchanie tych patriotycznych pieśni w wykonaniu tak licznego chóru to było niesamowite i wzruszające przeżycie.
 

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.