zajDodatkowe

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA 2022/23

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole odbywają się zajęcia z robotyki i programowania w środowisku Lego WeDo 2.0. Są one skierowane do dzieci z klas 2-4. Zajęcia te stanowią doskonałe uzupełnienie i poszerzenie INNOWACJI obejmujących obszary informatyczne realizowanych w naszej szkole.
Dzieci zostały podzielone na grupy: dla klas od 2 do 4 prowadzone są w środę od 13.40 do 15.00

idz.do/info22 - informacje nt. firmy i zajęć.

SPORT Sport w naszej szkole jest bardzo ważny. Uczniowie mogą wybierać między zajęciami ogólnorozwojowymi, piłką nożną prowadzoną przez Akademię Piłki Nożnej czy karate.

Nowym przedsięwzięciem są treningi piłki nożnej dla dzieci na boisku szkolnym organizowane przez Akademię Talent.

W poniedziałki i wtorki uczniowie mają okazję uczyć się gry na gitarze czy ukulele.

SZACHY

Zajęcia szachowe cieszą się w naszej szkole sporą popularnością. Szachy są świetną rozrywką i sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie kolegów.

ZAJĘCIA TANECZNE

Pod okiem instruktorki tańca dziewczynki doskonale się bawią na zajęciach tanecznych.

JĘZYK NIEMIECKI

Zainteresowani uczniowie klas 4 i 5 uczą się dodatkowo języka niemieckiego

Znajdź nas MAPA

Prosto do naszej strony poprzez QRcode:

© 2023 SP 35.