POLSKO-UKRAIŃSKIE MISTRZOSTWA KATOWIC W BADMINTONIE

W piątek 3.03 uczniowie rocznika 2008/09 chłopcy i dziewczęta reprezentowali Naszą szkołę w Polsko-Ukraińskich Mistrzostwach Katowic w badmintonie na hali OS Kolejarz w Katowicach. W wylosowanych grupach osobno dziewczęta i chłopcy rozgrywali grę singlową oraz rozstrzygającą o wyjściu z grupy grę deblową. Chłopcom zabrakły dosłownie 3 pkt. do zajęcia III miejsca w bardzo wyrównanej grze deblowej. Dziewczęta również rozegrały swoje indywidualne mecze życia.😃💪
Kochani tak jak sami podsumowaliscie Nasz wyjazd "było po prostu super brać udział w takim turnieju", dodam tylko: dziękuję bardzo za emocje sportowe i przepiękny wspólny czas

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2024 SP 35.