MISTRZOSTWA KATOWIC W PIŁCE NOŻNEJ

Chłopcy z klasy 8-ej brali udział w Eliminacyjnych Mistrzostwach Katowic w turnieju piłki nożnej. Niesety nie udało się wyjść z grupy do dalszych rozgrywek, ale wspaniale spędziliśmy wspólnie czas pełen sportowych piłkarskich emocji. Ostatnie 2sek.do końca drugiej połowy i wyrównanie meczu 2:2 długo zostaną w Naszej pamięci.  Bramki; Oskar K., Aleksander J

Również chłopcy z rocznika 2010 i młodsi brali udział w Eliminacyjnych Mistrzostwach Katowic w turnieju piłki nożnej. Drużyna rozegrała 3 mecze z wynikami 0:2, 3:0, 0:0, bramki Nikodem Ż.oraz 2x Wiktor W

Brawo drużyny. 💪⚽🥅 .

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2024 SP 35.